حفظ حریم خصوصی کاربران در فروشگاه انتشارات جاویدان

 

انتشارات جاویدان ضمن تاکید بر لزوم حفظ حریم شخصی کاربران محترم ، جهت خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست مینماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به ایشان ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت مینماید، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های انتشارات جاویدان از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، انتشارات جاویدان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش میتواند از خریدار، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.

خریداران محترم هنگام ثبت سفارش میتوانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش ثبت نمایند و انتشارات جاویدان تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

احتمال دارد که انتشارات جاویدان جهت اطلاع‌ رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای مشترکین محترم سایت اقدام به ارسال ایمیل یا پیامک نماید. در صورتی که کاربران گرامی تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، میتوانند عضویت در خبرنامه انتشارات جاویدان را در پروفایل خود لغو نمایند