ثبت نام در سایت بسیار ساده است. برای اینکار از قسمت بالای سایت، روی ثبت نام کلیک کرده و در صفحه باز شده، فرم ایجاد حساب کاربری را تکمیل نمایید یا حتی می توانید با اضافه کردن محصول به سبد خرید، مراحل خرید را پی بگیرید، در طی فرآیند خرید، ثبت نام شما در سایت اتفاق خواهد افتاد.

برای ورود به این بخش ، از قسمت بالای سایت، روی ورود کلیک کرده و در صفحه باز شده ایمیل و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس به حساب کاربری خود وارد شوید، در طی فرآیند خرید نیز فرم ورود در محل مناسب پیش روی شما باز خواهد شد و می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

خیر، برای خرید از فروشگاه حتما باید دارای حساب کاربری باشید

شما میتوانید حساب کاربری خود را قبل یا هنگام خرید ایجاد نمائید

با عضویت در فروشگاه جاویدان از مزایای زیر بهره مند خواهید شد :

سریع و ساده خرید نموده و به راحتی مراحل خرید خود را پیگیری نمایید

در هر زمان که مایل هستید سوابق خریدهای قبلی خود را مشاهده نمایید

محصولات مورد علاقه را به لیست علاقه مندی های شخصی خود اضافه نمایید

نظر ، نقد و بررسی خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و از نقطه نظرات آنان آگاه شوید

از فروش های ویژه ، تخفیف ها و قیمت روز کالا ها با خبر شوید و همیشه از دیگران یک قدم جلوتر باشید

بله ، اگر تمایل دارید که سفارش شما برای شخص دیگری و یا به آدرسی غیر از آدرس ثبت شده در حساب کاربری شما ارسال شود ، با ثبت مشخصات و آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش کالای مربوطه به آدرس ذکر شده تحویل داده خواهد شد. در هنگام ثبت سفارش به گزینه ارسال به آدرس دیگر برخورد خواهید کرد که شما می توانید آدرس دیگری را به غیر از آدرس خودتان در آن قسمت وارد نمایید.

برای اطلاع از وضعیت سفارش ، میتوانید وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک روی گزینه «سفارش ها» از وضعیت آن مطلع شوید و یا مستقیم به صفحه پیگیری سفارش مراجعه نمایید.

بله ، در صورت تمایل به خرید تلفنی یا مراجعه حضوری به فروشگاه ، کارشناسان ما با تلفن های 66403156 – 88798043 و موبایل 09302501300 پاسخگوی شما خواهند بود.

سؤالات خود برای ما ارسال کنید!